webdesign pozycjonowanie portfolio fotogallery kontakt
netsi- tworzenie stron www
Kompleksowo,
żebyś mógł odpocząć

kostki strona główna > > tworzymy dobre strony www

Tworzymy dobre strony W W W

KOMPLEKSOWO - to nasze motto. Poczynając od pomysłu, projektu, wykonania na optymalizacji i pozycjonowaniu kończąc. Jednak i tutaj nie zostawiamy Ciebie samego z naszym "wspólnym dzieckiem" - serwis internetowy wymaga stałej opieki.
Na początek robimy dokładny wywiad na temat działalności jaką zajmuje się firma, robimy przegląd Twojej konkurencji i ustalamy kluczowe elementy serwisu internetowego.

Kolejnym etapem jest przygotowanie schematu strony internetowej oraz ubranie go w szate graficzną. Na tym etapie strony internetowe zaczynają przybierac widoczna postac. Kazdy projekt tworzony jest z uwzględnieniem sztuki usability (użytecznośc serwisow internetowych) oraz aktualnymi kanonami mody serwisów internetowych.

Po zatwierdzeniu wyglądu strony www, przystępujemy do tworzenia jej kręgosłupa (wzajemnych powiązań) oraz pozostałych podstron. Strona jest testowana pod względem szybkości ładowania, występujących błędów w kodzie strony internetowej itd.

Kiedy wszystkie elementy są zapięte na ostatni guanaliza pozycjonowania strony wwwzik, Twój serwis www zostajeumieszczony na serwerze i rozpoczyna własne życie. Standardowo wyposażamy każdąstronę w narzędzia pozwalające analizowac zachowania użytkowników poruszających się po serwisie www, oraz interakcje z wyszukiwarkami - głównie Google, co zapewnia nam stały nadzór oraz pozwala tworzyc analizy ogladalnosci, zachowania, wykorzystania słów kluczowych przez użytkowników.

Dalszy etap to ustawiczne analizowanie, pozycjonowanie i okresowe modernizacje.

 

SEO - optymalizacja serwisu dla Google

Naszym standardem jest to, że każda strona W W W jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google. Nie dajemy Naszym Klientom połowicznych rozwiązań... czytaj dalej

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia do projektowanych stron internetowych

lodka w skansenie nadolestare drzewo pokryte mchemlilia wodna fotografia

Netsi.pl  ul. Brzozowa 25  84-200 Kąpino woj. Pomorskie e-mail: biuro@netsi.pl tel. 0693 83 73 03
 

Serwis prawnie chroniony Netsi.pl 2005-2009 ©